Ceník ošetření Maria Galland

Express ošetření (cca 40 min/90 min )


nejkrásnější ze všech úvodů do světa Maria Galland. Krátké relaxační a osvěžující ošetření je ideální pro pleť, která potřebuje více vitality. Hýčkající masáž a efektivní masky zajistí opravdu úžasný únik z tohoto světa. Pro všechny, kdo spěchají.

890,-/1200,-

Relaxační ošetření COCOON (90-100 min)

jedinečné, příjemné ošetření pro všechny typy pleti. Krása je oživena díky speciální pěně Cocoon. Cítíte se jako v bavlnce. Ošetření je zaměřené proti stresu. Pokožka je jako nová.

1590,-

Ošetření THALASSO (90 - 100 min)

Osvěžující a revitalizující ošetření. Maska, která hydratuje a posiluje je založena na působení mořských řas. Ošetření věnované všem ženám, které touží cítit se skvěle a užít si dokonale čistou pleť. Ošetření vyvolává úžasné pocity.

1690,-

Ošetření EYE MODELLING (45 min)

Pro zářivý pohled. Koncentrát retinolu bohatý na aktivní látky. Perfektní pro jemné linky a vrásky kolem očí. Oblast očí je vyhlazená a září svěžestí.


1100,-

Ošetření SOIN DERMATOLOGIQUE (45 min/75 min)

Obnovení rovnováhy problematické pleti je dovedností a vášní řady SOIN DERMATOLOGIQUE. Tato pokročilá dermatologická péče a ošetření osvobozuje pleť od čtyřech známých potíží: AKNÉ, PIGMENTACE, ZAČERVENÁNÍ a VYSUŠENÁ PLEŤ.

1000,-/1800,-